Лопатинська селищна рада оголошує конкурс на посаду спеціаліста ІІ категорії відділу архітектури, будівництва, земельних відносин та екології

Дата: 09.11.2021 15:26

РоЗПОРЯДЖЕННЯ

ЛопатинськА селищнА радА

Львівської області

від “ 09” листопада 2021 року   №  381

смт. Лопатин

Про оголошення конкурсу на

заміщення вакантної посади

Лопатинської селищної ради

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», «Типових професійно-кваліфікаційних характеристик посадових осіб місцевого самоврядування», затверджених наказом Національного агентства України з питань державної служби від 07.11.2019 р. № 203-19, згідно структури та штатного розпису Лопатинської селищної ради та її виконавчих органів на 2021 рік, з метою об’єктивної оцінки знань і здібностей кандидатів на заміщення вакантної посади й дотримання вимог чинного законодавства при прийнятті на службу в органи місцевого самоврядування:

1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста ІІ категорії відділу архітектури, будівництва, земельних відносин та екології Лопатинської селищної ради.

2. Затвердити вимоги до кандидатів на заміщення вакантної посади спеціаліста ІІ категорії відділу архітектури, будівництва, земельних відносин та екології Лопатинської селищної ради згідно з додатком 1.

1. Конкурсній комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади:

3.1. Розробити перелік питань на перевірку знання претендентами Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень посадових осіб місцевого самоврядування.

3.2. Повідомлення про оголошення конкурсу оприлюднити на офіційному веб-сайті Лопатинської селищної ради згідно з додатком 2.

3.3. Забезпечити прийом документів від кандидатів на заміщення вакантної посади спеціаліста ІІ категорії відділу архітектури, будівництва, земельних відносин та екології Лопатинської селищної ради протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення на офіційному веб-сайті Лопатинської селищної ради повідомлення про оголошення конкурсу.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                                     Олег МИКИТИН

до розпорядження селищного  голови

від «09» листопада 2021 року  № 381

ОГОЛОШЕННЯ

про заміщення вакантної посади спеціаліста ІІ категорії відділу архітектури, будівництва, земельних відносин та екології Лопатинської селищної ради

Лопатинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста ІІ категорії відділу архітектури, будівництва, земельних відносин та екології Лопатинської селищної ради

Основні вимоги до кандидатів:

Вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Знання чинного законодавства України, у тому числі з питань діяльності органів місцевого самоврядування та з урахуванням специфіки роботи відділу.

Без вимог до стажу роботи.

Вік кандидата на посаду не повинен перевищувати граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування.

До участі у конкурсі не допускаються особи, які:

-  визнані в установленому порядку недієздатними;

- мають судимість, що є несумісною із зайняттям посади;

- у разі прийняття на службу будуть прямо підпорядковані або підлеглі особам;

- позбавлені права займати відповідні посади в установленому законом порядку на визначений термін;

- в інших випадках, установлених законами.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії Лопатинської селищної ради, такі документи:

заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби;

заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

копію документа, який посвідчує особу;

копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”.

Для подання документів звертатися: до Лопатинської селищної ради, за адресою 80261, смт. Лопатин, вул. Центральна, 15а тел. (096) 40-60-067.

Термін подання документів: 30 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу.

Секретар ради                                                            Галина БІЛИК