конференція на тему: «Ягідництво- реальний стан та стратегія розвитку».

Дата: 23.06.2021 10:25

25 червня 2021 року організовується проведення конференції на тему: «Ягідництво- реальний стан та стратегія розвитку».

В рамках конференції відбудеться о 10.00-11.30 год. пленарна частина на ринку «Шувар». Після її закінчення буде організовано переїзд до села Лосятин Кременецького району Тернопільської області (12.00-14.30 год.). Ознайомлення із роботою проекту по ягідництву у селі Лосятин (15.00-17.00 год.).

Департамент агропромислового розвитку просить проінформувати сільгоспвиробників у галузі ягідництва та зацікавлених прийняти участь у зазначеному заході. З метою замовлення транспорту просимо надати перелік учасників до 23.06.2021 на електронні адреси: apr@loda.gov.ua та ros_lviv@ukr.net або за контактним телефоном: 067-9882737, Іван Миколайович Стефанишин. Попередня реєстрація обов’язкова.

програми конференції «Ягідництво-реальний стан та стратегія розвитку»

Місце проведення: м. Львів, ТЗОВ РСП «Шувар», с. Лосятин Кременецького району Тернопільської області.

Час проведення:  25 червня 2021 року.

Учасники конференції: виробники різних форм власності, підприємці, пред -ставники влади, науки.

Порядок проведення

8.45-9.00 збір учасників конференції на майданчику перед офісом ТЗОВ     РСП «Шувар».

9.00-9.45 ознайомлення з роботою гуртового ринку. Майданчик для торгівлі

з автомашин.

10.00-11.30 КОНФЕРЕНЦІЯ

Програма конференції

10.00-10.10 Відкриття конференції

10.10-10.30 Динаміка розвитку галузі ягідництва. Нові напрямки та технології розвитку.

Львівський національний аграрний університет

Гулько Богдан Іванович

10.30-10-50 Програми державної підтримки галузі ягідництва, їх ефективність.

Департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА

Гончаренко Людмила Вікторівна

10.50-11.10 Ринок «Шувар» - надійний партнер виробників.

ТЗОВ РСП «Шувар»

Попович Татяна

11.10-11.25 В чому складність обєднавчого процесу в кооперативи, союзи,

асоціації?

Представник виробників

12.00-14.30 Переїзд з м. Львова до с. Лосятин Кременецького району Тернопільської області.

15.00-17.00 Ознайомлення з роботою проекту по ягідництву.

17.00-19.30 Переїзд до м. Львова.