Міжнародний Центр підтримки для жінок і дітей у скрутних обставинах “Місто Добра” приймає мам з малюками зі всієї України.

Дата: 12.11.2020 08:29

Міжнародний Центр підтримки для жінок і дітей у скрутних обставинах “Місто Добра” прииймає мам з малюками зі всієї України.

Головна мета центру - дитинство поряд із мамою. Ми допомагаємо жінкам, які через бідність, неосвіченість, чи насильство у їх сім’ях, знаходяться на межі втрати батьківських прав.

Ми приймаємо:

Жінок із дітьми, які потерпають від домашнього насильства;

Жінок із дітьми, що опинились на вулиці та не мають притулку;

Жінок, які є на межі позбавлення батьківських прав через неналежні умови піклування через бездомність, бідність чи неосвіченість;

Жінок із дітьми, які мають проблеми із документами та через це не можуть знайти роботу і житло;

Жінок із дітьми з усіх областей  України та громадянок іншої  країни, які потребують допомоги на території  України;

Стареньких одиноких бабусь безхатченків чи які потерпають від домашнього насилля;

Центр приймає жінок і дітей усіх віросповідань та є адаптованим для проживання людей із різними типами фізичної  інвалідності.

Для приийому у центр необхідні:

Попереднє узгодження із центром по телефону чи електронній пошті;

Флюгрографія;

Аналіз на Torch-інфекції;

“Місто Добра” має 27 житлових кімнат і може вмістити 80 людей. Центр оздоблено всіх необхідним для проживання дітей різного віку та догляду за ними. Родини, які проживають у центрі забезпечуються необхідними речами, засобами гігієни та продуктами.

Перебування в Центрі є абсолютно безкоштовним.

“Місто Добра” - не просто притулок та місце проживання, це комплексна програма соціалізації жінок. Наша кінцева мета - жінка, що може сама забезпечувати себе і своїх дітей, самостійна та незалежна.

Задля цього ми забезпечуємо наших підопічних:

психологічною допомогою;

юридичною допомогою;

медичною допомогою;

педагогічною допомогою;

навчаємо вести господарство;

навчаємо слідкувати за дитиною;

допомагаємо здобути освіту та роботу.

Програма розвитку є персоналізованою, і базується виключано на бажаннях та потенціалі самої жінки. Протягом реабілітації родини ми триматимемо зв’язок із соціальним працівником, який направив родину до центру, та інформуватимемо його про успіхи родини, і їх стан та ситуацію.

Тому кожна жінка яка потрапляє до нас має бути готовою до роботи над своїм розвитком, навчання, при потребі здобуття професії.

У нас не вживають алкоголь, не курять, не піднімають голос на дітей, підтримують атмосферу взаємно підтримки та дружби!

За три роки своєї роботи центр допоміг маийже 6 сотням дітей?. І ми готові відкрити своії двері для нових родин!

м. Чернівці

0 800 503 231 безкоштовний з усіх номерів по Україні

0992000103 офіс БФ « Я майбутнє України»

Моб. 0502436971 керівник Левченко Марта